O Pohárek BVK 2008

Organizátor : ŠK Duras BVK - KRÁLOVO POLE
Reditel turnaje : Rudolf Moulis
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Zdenek Vojacek
Mesto : šachová kavárna, Bobycentrum
Rating-Ø : 1134
Datum : 22.12.2008

Konecné poradí

Por. St.c. Jméno Rtg FED Klub Typ Body BH. BH. SB.
1 1 Musil Jiri 1866 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K13 52 41½ 42,00
2 4 Sarson Ondrej 1450 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K15 52 40½ 40,75
3 2 Dvorak Adam 1611 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K11 49½ 39 38,50
4 3 Krejci David 1533 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K13 7 51 40½ 36,00
5 5 Zuziak Petr 1382 CZE Sk Duras Bvk K11 6 48 36½ 28,00
6 7 Zeman Radek 1250 CZE Sk Duras Bvk K09 50½ 39 24,75
7 10 Krejci Jaroslav 1250 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K13 48½ 38 24,25
8 30 Juraskova Eliska 1000 CZE ZS Premyslovo nam. K11 38 29 20,50
9 6 Richterova Natasa 1250 CZE Sk Duras Bvk K13 5 50 39 22,00
10 9 Koukal Ondrej 1100 CZE Sk Duras Bvk K09 5 49 38½ 21,50
11 23 Svoboda Filip Brno 1000 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K11 5 47½ 37 22,00
12 25 Zeman Martin 1000 CZE Vinohrady Brno K09 5 39½ 30½ 18,00
13 18 Reska Marek 1000 CZE MS Brno K09 5 39 29½ 20,50
14 22 Svoboda Filip Kurim 1000 CZE Sk Kme-Mddm Kurim K09 5 35 27½ 17,00
15 29 Jurasek Vojtech 1000 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K09 5 31 25½ 14,00
16 21 Sedlacek Leos 1100 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K09 45 35 18,75
17 11 Zitny Michal 1100 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K09 4 42½ 34 17,50
18 14 Fryda Dominik 1100 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K09 4 42 33½ 15,50
19 15 Jahn Filip 1000 CZE Sk Kme-Mddm Kurim K09 4 40 31 15,50
20 26 Glozar Tomas 1000 CZE Sk Duras Bvk K09 4 39 30½ 15,00
21 19 Sachambula Nelson 1000 CZE Vinohrady Brno K13 4 37 27½ 11,00
22 8 Jurkova Blanka 1100 CZE Sk Duras Bvk K13 4 34 28½ 11,50
23 31 Rampula Filip 1000 CZE ZS Gajdosova K09 4 33½ 27½ 11,50
24 24 Vavrinkova Eliska 1000 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K09 4 33 26 13,00
25 20 Sachambula William 1000 CZE Vinohrady Brno K09 4 32 25½ 11,25
26 16 Krajicek Filip 1000 CZE Sachovy Klub Lokomotiva B K11 3 40½ 32½ 9,50
27 12 Danek Daniel 1100 CZE Sk Duras Bvk K09 3 40 30½ 9,50
28 13 Gregerova Helena 1100 CZE MS Brno K13 3 37 29 6,00
29 17 Liska Martin 1000 CZE Sk Kme-Mddm Kurim K09 3 32 24 5,00
30 27 Greger Jiri 1000 CZE MS Brno K11 29½ 24 7,25
31 32 Chlubny Jan 1000 CZE Sk Duras Bvk K09 28½ 23 2,50
32 28 Heindinger Josef 1000 CZE Vinohrady Brno K09 ½ 30 23 1,25

Tato stránka byla vytvorena programem Swiss-Manager