Fotogalerie

Zatrénujte si

Nejbližší akce:

 

Šachový klub Moravská Slávia Brno

oddíl mládeže

 
Kde se scházíme

ZŠ Bakalovo nábřeží 8, Brno

Kdy se scházíme

každou středu od 15:30 do 17:00

Kontakt

Pavel Lapúník tel.: 777 788 702

Bronislav Chmelíček tel.:732 705 423


Datum Náplň Materiály
16.10. Kombinace - odvlečení, uvolnění pole (linie) Odvlečení
30.9. Turnaj Výsledky
23.9. Jezdcová vidlička JV
16.9. Slabá osmá řada SOŘ
9.9.    
 

Školní rok 2009-10

 
27.5. MS liga 3.kolo Výsledky
20.5. Zásady zahájení III. Zahájení
13.5. Zásady zahájení II.
6.5. Zásady zahájení I.
29.4. MS liga 2.kolo Výsledky
22.4. MS liga 1.kolo Výsledky
15.4. MS liga 1.kolo
8.4. Velikonoční turnaj  
1.4. Aprílový turnaj  
25.3. Turnaj trojic  
18.3. Turnaj trojic  
11.3. Pěšcové koncovky PK4
4.3. Pěšcové koncovky PK3
18.2. Praktická hra  
11.2. Odtažné napadení Odtah
4.2. Postouplý pěšec PP
28.1. Pololetní turnaj Výsl. Foto
21.1. Útok po krajním sloupci Sloupec
14.1. Praktická hra  
7.1. Matování dvěma střelci 2., Chyby v zahájení  
17.12. Matování dvěma střelci 1.  
10.12. Pat, nedostatečný materiál k výhře Remis
3.12. Mikulášský turnaj Výsl. Foto
26.11. Jezdcová vidlička, zápis tahů JV
19.11. Slabá osmá řada SOŘ
12.11. Chyby v zahájení, hodnota figur  
05.11. Kontrolní turnaj koncovky  
22.10. Věž proti pěšci d  
15.10. Dáma proti pěšci d, c  
8.10. Pěšcové koncovky P1, P2,
1.10. Kontrolní turnaj matování  
24.9. Matování jednou věží  
17.9. Matování dvěma věžemi  
10.9. Matování dámou  
 

Školní rok 2008-9

 
7.11. KP dorostu
10.11. Druhé úterý
8.12. Druhé úterý
9.1. KP dorostu
12.1. Druhé úterý
6.2. KP dorostu
9.2. Druhé úterý
9.3. Druhé úterý
13.4. Druhé úterý
11.5. Druhé úterý
8.6. Druhé úterý

Účastnili jsme se:

17.10. Třetí sobota
13.10. Druhé úterý mladší starší
26.9. O pohárek BVK
8.9. Druhé úterý
9.6. Druhé úterý
12.5. Druhé úterý
14.4. Druhé úterý
4.4. KP v rapidu Mem. Jana Krejčího, Rajhrad - mladší starší
10.3. Druhé úterý
14.2. KP v rapidu Gillarův memoriál, Brno Foto
10.2. Druhé úterý
7.2. 5. - 7. kolo Krajského přeboru družstev
31.1. Turnaj v Pelhřimově
28.1. Pololetní turnaj v klubu Foto
17.1. Vranovice - KP jednotlivců v rapidu
13.1. Druhé úterý
10.1. 3. a 4. kolo Krajského přeboru družstev
28.-29.12. Junioři versus Senioři Foto
22.12. O pohárek BVK
13.12. KP v rapidu Břeclav - mladší starší
9.12. Druhé úterý
6.12. Mikulášký turnaj ve Žďářu
6.12. Mikulášský turnaj v DDM Dornych
3.12. Mikulášský turnaj v klubu Foto

22.11.

Jihlavský koláč

11.11.

2.úterý listopad

8.11.

1. a 2. kolo Krajského přeboru družstev Foto

14.10.

2. úterý říjen
10.11. Druhé úterý
8.12. Druhé úterý
9.1. KP dorostu
12.1. Druhé úterý
6.2. KP dorostu
9.2. Druhé úterý
9.3. Druhé úterý
13.4. Druhé úterý
11.5. Druhé úterý
8.6. Druhé úterý

 Jak bojují naši dospělí:

Družstvo Soutěž
Moravská Slávia A Krajský přebor 2. třídy sk.B
Moravská Slávia B Krajský přebor 2. třídy sk.C
Moravská Slávia C, D Městský přebor